Кошик
65 відгуків
Интернет-магазин отопления (отопительной техники) "Radiatorov"
+380 (98) 907-32-99
+380 (93) 187-51-78
Лика
+380 (97) 621-44-42
оптовый отдел

Масляний обігрівач або електричний конвектор?

Масляний обігрівач або електричний конвектор?
Якщо відсутня система опалення і піч, то вибирають найчастіше радіатори, конвектори, інфрачервоні обігрівачі і т. д. Вибір величезний, а значить, є можливості для повноцінного зважування і прийняття кінцевого рішення.

30.05.14

До зими наплив відвідувачів в інтернет-магазинах просто колосальний. І це пов'язано з представленими обігрівальними товарами та сезонним попитом на них. Якщо відсутня система опалення і піч, то вибирають найчастіше радіатори, конвектори, інфрачервоні обігрівачі і т. д. Вибір величезний, а значить, є можливості для повноцінного зважування і прийняття кінцевого рішення.

Масляний радіатор простий в установці, досить недорогий і безшумний в роботі. Багато моделей оснащені захистом від перегріву, датчиком відключення приладу у випадку його падіння і т. д. Безпека дотримана. Якщо поверхня сильно перегріта, то повітря стає сухим, горить пил. Важливо звернути увагу на потужність. На 1 кВт припадає 10 кв. м. площі з висотою стелі не більше трьох метрів. Це стосується добре утепленого споруди.

Отопительные батареи в виде конвекторов, работающих от сети, также очень удобный способ обогрева дома. Норвежская компания Adax в этом плане рекомендуемая с отличным имиджем! Требуемая температура будет постоянно поддерживаться в комнате. Ее вы задаете сами. В отличие от радиатора масляного типа, этот агрегат крепится зачастую к стене. Иногда устанавливается на пол при помощи колесиков. Бесшумные, быстро прогревают комнату. За счет грамотной конвекции воздух в помещении прогревается равномерно. Такой вид конструкции не сушит воздух, не сжигает кислород.

Підсумок! Конвектор більш затребуваний, ніж обігрівач масляного типу за рахунок економічності і швидкого процесу прогріву приміщення, екологічності, комфорту, безпеки, довгого терміну експлуатації.

Інші статті
Меню
+380 (98) 907-32-99
Виктория
+380 (93) 187-51-78
Лика
+380 (97) 621-44-42
оптовый отдел
вул. Північна 2 А, Київ, Україна
Интернет-магазин отопительной техники "Radiatorov"
Мапа

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner