Кошик
63 відгуків
Интернет-магазин отопления (отопительной техники) "Radiatorov"
+380989073299
+380931875178
Лика
+380976214442
оптовый отдел

Вибір котла: особливості та різновиди котельного обладнання

Вибір котла: особливості та різновиди котельного обладнання

08.10.15

Сьогодні у світі щодня з'являється маса новинок, будь-яких інновацій в кожній з сфер життя, і ми автоматично, самі того не помічаючи хочемо все більше зручностей і комфортного життя. З появою якого-небудь нового обладнання не завжди гарантована його популярність. Але якщо говорити про котлах – тут факт їх популярності заперечувати не доводиться. Котел, як і бойлер – сучасне обладнання, яке вносить у наше життя затишок і комфорт. Якщо в будинку встановлений хороший, якісний котел – в приміщенні буде тепло при будь-яких погодних умов, навіть в найсуворішу зиму. Дуже багато хто з Вас вже встановили будинку котел, так і правильно зробили, адже тепер Ви самі регулюєте температуру у власному будинку. Іноді, коли намерзлись на вулиці або на роботі хочеться зігрітися ― от власне з котлом в цьому плані проблем не буде – варто лише додати температуру.

Про те, що котел – «штука» корисна в будь-якому приміщенні, я думаю, ми змогли Вас переконати, так і кожний з Вас, власне сам про це знав, зед установка котла – не новина. Тепер давайте поговорити з Вами про їх різновидах, типах і переваги кожного типу. Ознайомившись з нашою статтею, кожному з Вас буде набагато простіше здійснити вибір і визначитися з тим чи іншим варіантом котла при його купівлі. Отже, почнемо з того, що виділимо чотири типи існуючих на сьогоднішній день котлів – газові, електричні, рідкопаливні (дизельні) та твердопаливні. Кожен з цих типів має певні характеристики, рекомендації щодо використання, переваги і недоліки. Вже багато років поспіль істотне «першість» займає газовий котел. На другому місці йде електричний, ну а третє місце між собою успішно поділяють рідко та твердопаливні котли.

Газові котли гарантують високу тепловіддачу і безшумну роботу, чим власне і привертають увагу клієнта. Вони дуже зручні в експлуатації, адже все, що потрібно від користувача – встановити необхідну температуру. Автоматика, вбудована в газові котли все зробить за Вас. Електричний котел, як будь-який інший електричний прилад, що працює від мережі. Часто, електричний котел – єдиний вид альтернативного опалення, наприклад у випадках, де споживання газу неможливо або ж заборонено. Сегодня, цена на электроэнергию позволяет свободно использовать электрический котел в любом из помещений. Если говорить о преимуществах твердотопливных котлов, то первое, что стоит ответить, это возможность обогреть помещение очень дешево. С учетом нынешней газовой ценовой политики в последний год твердотопливные котлы снова обрели высокую популярность и большой спрос. Единственное, что может вызвать недовольство у потребителя, это то, что спустя 2-3 часа необходимо обновлять запас топлива – подкидывать дрова, так как они  быстро перегорают. Рідкопаливні котли теж дуже ефективний тип опалення, що дозволяє заощаджувати. В основному, подібний тип котлів прийнято використовувати на великих підприємствах, в котельних і промислових приміщеннях.
Інші статті
Меню
+380989073299
Виктория
+380931875178
Лика
+380976214442
оптовый отдел
Україна Київ вул. Північна 2 А
Интернет-магазин отопительной техники "Radiatorov"
Мапа