Кошик
63 відгуків
Интернет-магазин отопления (отопительной техники) "Radiatorov"
+380989073299
+380931875178
Лика
+380976214442
оптовый отдел

Що представляє з себе японська програма омолодження з Лаеннек

В останні десять років індустрія краси стала набирати обертів, як ніколи раніше. А як інакше? Адже з екранів телевізорів, моніторів і глянцевих журналів на нас дивляться красені і красуні з ідеальними фігурами, з шкірою без єдиного изьяна.

25.01.18

В останні десять років індустрія краси стала набирати обертів, як ніколи раніше. А як інакше? Адже з екранів телевізорів, моніторів і глянцевих журналів на нас дивляться красені і красуні з ідеальними фігурами, з шкірою без єдиного изьяна, з шовковистим волоссям. І, звичайно, всі прагнуть бути схожими на тих ідеальних людей. Але не тільки візуальні технології зробили стрибок вперед, навчившись створювати глянсову зовнішність. Японська медицина зробила майже неможливе. На основі плацентарної терапії був розроблений препарат, який здатен повернути не тільки молодість і красу, але і здоров'я, і хороше самопочуття. Тепер немає потреби ламати собі голову в спробах зрозуміти, як стати здоровими і красивими. Але, про все по порядку.

Розробляти і саму програму, і препарат почали близько сімдесяти років тому. Коли закінчилася Друга світова війна, в Японії став запитання: чи потрібно було знайти препарат, який міг би в самі стислі терміни відновлювати всі функції організму. Спочатку, за задумом творця Хиэда Кентаро, він повинен був тільки покращувати функцію печінки. Але, зовсім скоро учений зрозумів, що спектр впливу, що препарат впливає на організм людини - набагато ширший. Так, через роки, світ побачив препарат "Laenneс".

Laenneс створений на основі елемента, який називається "гідролізат плаценти людини". Він володіє сильним иммуноукрепляющим, вікові та гепатопротекторну дію. Важливо те, що препарат не просто косметично видаляє вікові сліди з вашого обличчя. Він омолоджує весь організм на 10-15 років, після повного курсу. Його часто застосовують для реабілітації після операцій, в косметології. Якщо говорити про останній, то саме Laennec, як жоден інший препарат, успішно бореться зі старінням шкіри (нарівні з хірургічними підтяжками), а також допомагає в лікуванні псоріазу, екземи, вугрових висипів, дерматиту та багатьох інших шкірних дефектів.

Якщо подивитися на склад препарату, то все стає на свої місця. Laennec містить у собі вісімнадцять амінокислот, низькомолекулярні пептиди, близько сотні різних ферментів, у тому числі і тих, які сприяють антиоксидантного захисту, близько півсотні мінералів і вітамінів, таких як C, E, D, B1, B2, PP. Завдяки складовим речовин, омолодження організму відбувається на клітинному рівні, зміцнюючи кожну окрему клітку, відновлюючи її метаболізм і захисні властивості.

Застосовують препарат кількома способами:

  • Внутрішньом'язово, по одній ампулі (4мл) протягом всієї програми омолодження - 21 день.

  • Внутрішньовенно за допомогою крапельниці. Таку процедуру роблять протягом 10 разів , використовуючи по 8-10 мл препарату.

  • За допомогою мезотерапії.

  • З допомогою введення препарату в окремі активні точки, протягом не більш ніж 14 процедур, по два-три рази в тиждень.

За останні п'ять років, Laennec зарекомендував себе, як один з найбільш дієвих препаратів. Вже через декілька процедур, результат буде помітний неозброєним оком. Ви не тільки станете візуально молодше, але і весь ваш організм оновиться, подарувавши нові сили і відмінне самопочуття на довгі роки!

 

Інші статті
Меню
+380989073299
Виктория
+380931875178
Лика
+380976214442
оптовый отдел
Украина Київська область Вишневе вул. Південна 3
Интернет-магазин отопительной техники "Radiatorov"
Мапа