Кошик
63 відгуків
Интернет-магазин отопления (отопительной техники) "Radiatorov"
+380989073299
+380931875178
Лика
+380976214442
оптовый отдел

Боремося з червоними судинами на обличчі

У метушні сучасного світу, з неймовірно швидким темпом життя, багато людей можуть пропустити виду багато важливі речі.

25.01.18

У метушні сучасного світу, з неймовірно швидким темпом життя, багато людей можуть пропустити виду багато важливі речі. Наприклад, незначні зміни в самопочутті, які потім можуть перерости в більш великі проблеми зі здоров'ям. Зокрема, від такого страждають жінки. Одне з таких захворювань, яке можна легко випустити з виду - поява червоних судин на обличчі. Іншими словами - купероз. У багатьох він спочатку носить тимчасовий характер, але якщо не надати йому значення і не вжити заходів, то досить скоро це тимчасова незручність переросте в постійну проблему, з якої буде непросто впоратися.

Що таке купероз? Це порушення кров'яний циркуляції у верхніх шарах шкірного покриву. При купероз різко розширюються дрібні капіляри, ускладнюючи відтік крові. Кровоносні судини втрачають свою еластичність і по всьому обличчю починають проявлятися дрібні, але досить помітні червоні "гілки" судин. Погодьтеся, приємного в такому захворюванні мало. А якщо на цьому етапі закинути лікування, то хвороба перейде на наступну стадію - сильний дерматоз.

Люди, які мають схильність до куперозу, отримали це спадковим шляхом. Але, найчастіше, поява куперозу на обличчі - це наслідок температурних перепадів, тривале знаходження не сонце, неправильне харчування, надмірна вага, хитка нервова система, а також зловживання алкоголем і куріння.

Но при правильном образе жизни и своевременной профилактике, купероза и вовсе можно избежать. Для этого достаточно вести здоровый образ жизни, не злоупотреблять вредными продуктами, вроде жареного и спиртного, а также внимательно следить за состоянием своей кожи. Но, если уж эта неприятная болезнь настигла вас, то у вас только два пути: самолечение в домашних условиях или обратиться за профессиональной помощью.

В первом случае - это использование разных успокаивающих масок, вроде йогуртовой и фруктовой, масел для лица и соблюдения некоторых правил по уходу за кожей - использование крема на солнце и морозе, промокание, а не вытирание лица после умывания и прочее. Конечно, этот способ может многим показаться лучше и проще, так как многие продукты для маски всегда под рукой. Но не нужно забывать, что проблема всегда лежит глубже. Поэтому мы рекомендуем всё же всегда обращаться к профессионалам. Все маски и прочие личные вмешательства, могут стать лишь приятным дополнением в лечении. Вони точно не нашкодять, а допоможуть вашій шкірі відновитися. Але, дія їх буде далеко не так ефективно, як лікувальні препарати.

Одним из средств, которое лучше всего поможет при решении проблем с куперозом, является Laennec. Именно этот препарат имеет все необходимые витамины, минералы, аминокислоты и микроэлементы, чтобы не просто решить проблему с данным заболеванием, но и улучшить состояние кожи и всего организма в целом. Он увлажняет и восстанавливает кожный покров, снимает воспаление и глубоко воздействует на подкожные слои, оказывая противовоспалительное действие. Плацентарные экстракты имеют более 128 факторов роста, которые задействуются в жизненно необходимых
фізіологічних процесах. Вони вкрай важливі для відновлення і оновлення клітин, тканин і органів. В цілях лікування, рекомендується використовувати одну ампулу в тиждень протягом чотирьох тижнів.

Інші статті
Меню
+380989073299
Виктория
+380931875178
Лика
+380976214442
оптовый отдел
Украина Київська область Вишневе вул. Південна 3
Интернет-магазин отопительной техники "Radiatorov"
Мапа