Кошик
63 відгуків
Интернет-магазин отопления (отопительной техники) "Radiatorov"
+380989073299
+380931875178
Лика
+380976214442
оптовый отдел

Батареї GLOBAL – вишуканий італійський стиль і надійність.

Батареї GLOBAL – вишуканий італійський стиль і надійність.
Висока якість, перевірена часом.

22.08.12

 

Батареї GLOBAL – вишуканий італійський стиль і надійність

 

Огляд продукції фірми GLOBAL, розробленої спеціально для країн СНД з урахуванням якості води та специфіки місцевих опалювальних мереж – високоякісних алюмінієвих радіаторів.

Напевно, мало кому в наших широтах прийде в голову сумніватися в тому, що опалювальні батареї – більш ніж потрібна річ. Звичайно, полежати на справжньої російської печі, уявляючи себе Емелюшкой-дурником, ну або посидіти біля каміна, дивлячись на танцюючі язики полум'я - набагато більш романтично. Але в квартирі ні камін, ні російську піч не встановиш, а на опалення великого заміського будинку їх тепла просто не вистачить.

Тому камін або піч можуть бути приємним доповненням, родзинкою вашого інтер'єру. Але щоб не замерзнути в сорокаградусний мороз, потрібна опалювальна система. Ідеальним рішенням буде продукція марки Global – італійського підприємства, що пропонує високоміцні алюмінієві радіатори, в тому числі і на українському ринку. Продукція ця користується високим попитом завдяки своїй міцності і довговічності, яка дивним чином поєднується з простотою у використанні – алюмінієві радіатори Global легко встановити і зібрати. Але і це не все! Алюмінієві батареї Global відрізняються також елегантністю і сучасним дизайном, здатним вписатися в будь-який інтер'єр.

Підприємство існує з 1971 року - можна сказати, від початку історії алюмінієвого радіатору як такого. Шлях від простої кустарної майстерні братів Фарделли, де все доводилося робити своїми руками, до величезного промислового підприємства тривав 36 років. Тепер і алюмінієві батареї опалення, і

біметалічні радіатори Global виробляє за допомогою машин.

Тільки найкраща якість!

У заводу є своя лабораторія, потрібна для того, щоб на ринок не постачався неякісна продукція. Працівники лабораторії перевіряють якість сировини, а потім прискіпливо перевіряють виготовляються Global батареї на всіх стадіях виробництва.

 

Після складання радіатори в першу чергу перевіряються на герметичність. Їх занурюють у ванни з водою, і при цьому на сам радіатор подається повітря під тиском. Якщо радіатори виявилися герметичними, їх перевіряють на відповідність стандартам розміру і обробки поверхонь.

 

Потім – лінія фарбування, на кожному етапі якої радіатори піддаються тепловій обробці при температурі 200 градусів за Цельсієм. Самі етапи фарбування виглядають так: спочатку радіатор миють, потім знежирюють, наносять захисний шар з фтору та цирконію, а після опускають в рідку фарбу і напилюють на зовнішні поверхні епоксидну емаль.

 

Крім того, працівники лабораторії займаються розробкою нових моделей і працюють над удосконаленням самого виробництва і якості того, що вже виробляється.

 

Всі радіатори опалення алюмінієві Global були сертифіковані в системі Євростандарту якості ISO 9002 і ISO 9001-2000 ще в 1994 році – одними з перших у світі.

Згідно з Євростандартом UNI EN 442 завірені та показання тепловіддачі при зміні температури до 50 градусів за Цельсієм. Крім того, всі батареї Global Style екологічно чисті, і про це свідчить отриманий в 2001 році сертифікат.

 

Радіатори Global доступні і у нас!

 

Оскільки лише 40% своєї продукції підприємство продає на батьківщині, а 60% йде на експорт в Росію, Україну і багато інші європейські держави, у «Глобал» є також і російська сертифікація в системі ГОСТ Р, отримана в 1996 році. Для продажі радіаторів в Україні у «Глобал» є отримане в 2001 році дозвіл від Державного комітету охорони праці.

 

Все це необхідно ще й тому, що у багатьох країнах СНД, включаючи Україну, є одна проблема, пов'язана з мережею утоплення: це високий тиск і, як наслідок, потенційна ймовірність гідравлічних ударів. Та й сама вода не відповідає Євростандарту ні чистоти, ні за ступенем кислотності. Більшість європейських радіаторів, призначених для котеджів і розрахованих на іншу воду, в таких умовах служать недовго.

 

Посудіть самі: радіатори розраховані на тиск до 6 атм., а отримують 10, а то і більше (якщо це багатоповерховий будинок). По водневого показника європейська вода знаходиться в межах від 7 до 8 – а тут понад 8,5. Хтось вважає, що воду з розчиненим у ній заліза, солями і кисню пити корисно, може бути, це так і є – але для техніки це більш ніж небезпечно. А тепер додайте сюди ще й повітряні удари, які іноді трапляються в централізованих системах, коли запускаються насоси. Все це разом призводить до того, що більшість батарей західного виробництва служать недовго.

 

Але алюмінієві батареї Global (а батареї біметалеві Global - тим більше!) розроблені саме так, щоб витримати всі ці труднощі. Їх посилена конструкція адаптована до стандартів наших опалювальних мереж і витримує більш високий тиск, ніж конструкція їх «побратимів».

 

Як же це працює?

 

Але як же вдалося пристосувати радіатори, вироблені в теплій Італії, під наші суворі умови і змусити їх перевершувати по міцності поширені в Європі аналоги в півтора рази, а то і більше?
Уявіть: алюмінієві радіатори Global Vox R, а так само MIX R, R GL та VIP R (буква «R» означає слово «Rinforzato» – італ. «посилений») і Iseo можуть витримувати тиск навіть не в 10, а в цілих 16 атм.!

Оскільки вони виготовлені з алюмінію, відрізняються стійкістю до іржі, оскільки на повітрі алюміній покривається дуже тонкою, але міцною оксидною плівкою. Тому радіатори опалення алюмінієві Global можуть спокійно функціонувати при pH теплоносія від 6,5 до 8,5.

 

Що стосується екструзійних радіаторів Ekos Plus і OSCAR, то відносно водневого показника вони більш вимогливі (від 7 до 8), але володіють масою інших достоїнств. Оскільки їх колектори з'єднані за допомогою дугового зварювання, а не з допомогою клею, а вертикальні елементи виготовлені методом екструзії, це робить виготовлені фірмою Global радіатори опалення більш міцними і гарантує їх надійність. Крім цього, на відміну від аналогічних радіаторів інших виробників, Global батареї опалення екструзійного типу мають стінку проводить каналу не 1, а 2 мм, що забезпечує міцність.

 

Батареї опалення біметалеві Global були розроблені спеціально для екстремальних умов кшталт наших. Модель радіатора, скомбінована із сталі і алюмінію, називається Style. Радіатори Global Style мають сталевий сердечник, здатний витримати тиск до 35 атмосфер і pH до 9,5. Зовнішня частина, виготовлена з алюмінію, забезпечує тепловіддачу майже в два рази більшу, ніж могла б забезпечити сталева. При цьому, незважаючи на два металу з різною электроотрицательностью, не виникає електрохімічної корозії, тому що вода взагалі не стосується зовнішньої алюмінієвої частини.


Батареї Global style можуть застосовуватися і у висотних будинках, і в квартирах невеликих будинків спальних районів. Не дивлячись на те, що часто там стоять алюмінієві батареї, які краще б підійшли для невеликого приватного будинку, якість води в цих районах змушує до того, щоб швидше змінити їх. Можна, звичайно, купити алюмінієві батареї, адже на алюмінієві батареї ціна значно нижча, але тоді будьте готові до того, що скоро їх знову доведеться змінювати, і в цілому це обійдеться куди дорожче. Батареї опалення біметалеві Global будуть тут набагато більш вигідним рішенням.

Що треба знати кожному, хто встановлює алюмінієвий радіатор

Отже, ви утвердилися в думці, що все-таки хочете придбати саме алюмінієвий радіатор. Можливо, у вашому районі якісна вода і немає проблем з високим тиском в опалювальній мережі, а може бути, ви просто вирішили, що на радіатори опалення алюмінієві ціна буде найбільш підходящою.

Однак ви з'ясували, що на алюмінієві радіатори опалення відгуки бувають найрізноманітніші. Ви з'ясували, що купити радіатори опалення алюмінієві просто, але якщо вибирати навмання, біди не оберешся. Що ж робити?

 

В первую очередь, нужно твёрдо знать, что же вы покупаете. Не бойтесь придти в магазин или на склад и попросить предоставить на радиаторы отопления алюминиевые характеристики. Продавцы не имеют права отказать вам – никто не должен покупать «кота в мешке».

 

Если вы внимательно читали данную статью, то выяснили, что на Global алюминиевые радиаторы цена небольшая, а качество при этом зачастую гораздо выше, чем качество продукции других фирм. Однако ни один радиатор не может служить вечно, и если вы хотите, чтобы выбранный вами работал как можно дольше, следует запомнить ряд правил.

 

1. Як тільки почався опалювальний сезон, потрібно почистити зовнішню поверхню батареї. При цьому вкрай не рекомендується використовувати абразивні чистячі матеріали, то є звичайні господарські губки і чистячі серветки.

2. Не навішуйте на радіатори ніяких пористих зволожувачів, не закривайте його шторами або декоративними екранами – все це призводить не тільки до зменшення тепловіддачі і накопичення пилу в радіаторі, але і заважає роботі термостатів.

3. Не тримайте ваші вікна постійно відкритими, якщо зовні мороз: обдув струменем холодного повітря призведе до замерзання води в приладі, а це – до порушення герметичності або навіть розриву радіатора!
 

4. Не намагайтеся встановлювати і демонтувати радіатори самостійно, це прерогатива фахівців. У них є ліцензія на таку роботу, а головне – уміння поводитися з подібними приладами.
 

Якщо дотримані всі ці умови, радіатори будуть служити дуже довго. Нехай радіатори «Глобал» подарують тепло і затишок вашому дому!

Інші статті
Меню
+380989073299
Виктория
+380931875178
Лика
+380976214442
оптовый отдел
Украина Київська область Вишневе вул. Південна 3
Интернет-магазин отопительной техники "Radiatorov"
Мапа