Кошик
63 відгуків
Интернет-магазин отопления (отопительной техники) "Radiatorov"
+380989073299
+380931875178
Лика
+380976214442
оптовый отдел

Тени для батарей опалення, рушникосушок

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:

Создавая комфорт и уют в любом помещении, будь то квартира, дом, дача или даже офис, мы, конечно же, планируем свои расходы и стараемся как можно более рационально и разумно приобрести приборы отопления!  Сегодня одним из наиболее необходимых приборов отдельных помещений квартиры или дома есть полотенцесушители. Для полотенцесушителей, заполенных водой, используются встраиваемые электрические тэны. Они и нагревают воду внутри полотенцесушителя, которая, в свою очередь, выделяет тепло для просушки и обогрева. Дуже популярними і сучасними є електричні тени Cini сербського виробництва. Дані тени з електронним термостатом на українському ринку успішно використовуються більше десяти років!

Тени Cini з електронним термостатом — це прилад, який призначений для обігріву таких систем як рушникосушки, обігрівачі ванних кімнат, а так само виступають в якості додаткового обігрівального елементу для різних обігрівальних пристроїв. Тен з електронним термостатом складається з нагріваючого елемента та електронного терморегулятора для регулювання температури. Задана цим терморегулятором температура підтримується завдяки термічному запобіжнику. Якщо ж відбулося перевищення заданої температури, то запобіжник автоматично відключає живлення нагрівального елемента.

Нагрівальний елемент з електронним терморегулятором використовується для додаткового підігріву ребристих, трубчастих калориферів та інших нагрівальних елементів. Вони зручні і прості в установці і призначені для тривалої експлуатації.

Меню
Виробник
  • 3
Фільтри
+380989073299
Виктория
+380931875178
Лика
+380976214442
оптовый отдел
Украина Київська область Вишневе вул. Південна 3
Интернет-магазин отопительной техники "Radiatorov"
Мапа