



28 314,36 ₴
Показати оптові ціни
Відправка з 03 травня 2026Котел настінний газовий двоконтурний котел FONDITAL Antea, компактний (Італія).
Настінний газовий двоконтурний котел FONDITAL Antea — сучасний котел італійської компанії FONDITAL.
Среди основних переваг котла FONDITAL Antea виділить:
Технічні характеристики котла FONDITAL Antea
Модель — FONDITAL Antea CTFS 13 AF
Тип камери згоряння — закрита (турбований котел)
Максимальна корисна потужність — 10.5 кВт
ККД – 87.4 %
Об'єм розширювального бака — 7 літрів
Максимальна витрата газу 1.27 м3/год
Приготування гарячої води — 10.3 л/хв (у разі dt 30°C)
Тип теплообмінника — бітермічний
Діаметр приєднання опалення — 3/4" дюйма
Діаметр приєднання води — 1/2" дюйма
Габаритні розміри ШхВхГ 400х700х250 мм
Вага котла 27,0 кг
![]() |
Офіційний дилер заводу. | ![]() |
Великий асортимент товару. |
![]() |
Є дилером і сервісним центром. | ![]() |
Оперативна доставка. |
Залишилися питання?
Звоните
і наші фахівці дадуть відповідь на всі питання.
ЯК ЗАКАЖАТИ ГАЗОВИЙ КОТЕЛ FONDITAL
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Заказ на сайті | Зв'язок менеджера упродовж 10 хв |
Наличний розрахунок | Відсилання товару |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
|---|---|
| Висота | 700 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Вихід контуру ГВП | 1/2" |
| Підключення газу | 1/2" |
| Вхід в систему опалення | 3/4" |
| Повернення з системи опалення | 3/4" |
| Вхід контуру ГВП | 1/2" |
| Глибина | 250 мм |
| Основні | |
| Кількість теплообмінників | 1 шт. |
| Потужність номінальна | 12.5 кВт |
| Призначення котла | Двуконтурний |
| Коефіцієнт корисної дії | 87.7 % |
| Вид пального | Газоподібний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 27 кг |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Турбо |
| Виробник | Fondital |
| Опалення | |
| Мінімальна температура в режимі опалення | 35 град. |
| Максимальний робочий тиск системи опалення | 3 бар |
| Об'єм розширювального бака | 7 л |
| Максимальна температура в режимі опалення | 83 град. |
| Електричні параметри | |
| Частота | 50 Гц |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX4D |
| Гаряче водопостачання | |
| Мінімальний тиск в режимі ГВП | 0.5 бар |
| Максимальна температура в режимі ГВП | 58 град. |
| Максимальний тиск в режимі ГВП | 8 бар |
| Продуктивність гарячої води | 11.1 л/хв |
| Мінімальна температура в режимі ГВП | 35 град. |
| Додаткові характеристики | |
| Дисплей | Так |